شركت دانش آژند پارس

شركت دانش آژند پارس

زمينه هاي فعالیت: طراحي و ساخت سيستم هاي با كاربرد خاص

ايده محوري: طراحي و ساخت انواع Shaker

مديرعامل: سيد مجيد ايزد پناه

ليست پروژه‌ها                                              

1- طراحي و ساخت لرزاننده‌هاي الكترونيكي Electrodynamics Shakers

2- طراحي و ساخت لرزاننده زير لايه در سيستمهاي وكيوم

3- Substrate Shaker

معرفي شرکت و محصولات:

شركت دانش آژند پارس،‌با بهره‌گيري از پرسنل مجرب كه پروژه‌هاي گوناگوني را در زمينه‌هاي تحقيقاتي، صنعتي و نظامي به انجام رسانده‌اند.‌ Shaker هاي مختلفي را در دست طراحي و ساخت دارد كه شامل پروژه‌هاي طراحي و ساخت Substrate Shaker قابل كاربرد در سيستم‌هاي Vacuum Coating ، ساخت تجهيزات Shaking در آزمايشگاه‌هاي مدال گروه‌هاي مكانيك و ساخت electrodynamics Shakers  مورد استفاده در آزمايشگاه‌هاي صنعتي، نظامي و هوافضا مي‌باشد.

اين شركت قصد دارد با ايجاد امكان ساخت داخلي لرزاننده‌هاي مختلف، نياز صنايع و گروه‌هاي دانشگاهي و تحقيقاتي را در استفاده از سيستم‌هاي ارتعاشي فراهم نمايد و كشور را از وادرات اين محصول مهم تكنولوژيك بي‌نياز سازد.

 Shaker:

وسيله‌اي است كه با ايجاد لرزش با فركانس‌هاي، شكل موجها و دامنه‌هاي مختلف امكان اعمال ارتعاشات روي اجسام و دستگاه‌هاي مختلف را متناسب با محيط كاربردي آنها فراهم مي‌كند.

Application:

عموماً اجسام و سيستم‌هاي صنعتي، تحقيقاتي، نظامي و ... در شرايط طبيعي مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرند كه در برخي موارد اين سيستم‌ها تحت تاثير ارتعاشات و لرزش‌هاي ناشي از محيط و فركانس‌هاي طبيعي دچار اختلال در عملكرد و كاربردي مي‌شوند. براي آنكه طراحان اين سيستم‌ها بتوانند تاثير ناشي از ارتعاشات و لرزش‌ها را در نظر بگيرند و سيستم‌ها در شرايطي پايدار(Steady state) طراحي نمايد از تست‌هاي لرزشي شبيه‌سازي شده در آزمايشگاه‌هاي مدال استفاده مي‌كنند.وسيله‌اي كه اين لرزشها را شبيه سازي ‌مي‌كند Shaker ناميده مي‌شود كه بسته به ميزان فركانس و جرم جسم مورد آزمايش با استفاده از تكنولوژي‌هاي متفاوتي طراحي و ساخته مي‌شوند.

Electrodynamics shakers:

اين نوع از لرزاننده‌ها با استفاده از حوزه‌هاي مغناطيسي ناشي از اعمال جريان الكتريكي، امكان لرزش اجسام با فركانس، شكل موج و دامنه‌هاي متفاوتي را متناسب با جرم جسم فراهم مي‌كند.

پست‌الكترونيك: smizadpanah@Gmail.com

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved