شركت الكترو بهين پارس

شرکت الکتروبهین پارس

ایده محوری: تولید حسگرهای تشخیص حضور

مدیرعامل: علی مقیمی

معرفی شرکت و محصولات:

شرکت الکترو بهین پارس در سال 1388 در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان مستقر شد و در سال 1389 به ثبت رسید.

از آنجایی که یکی از بیشترین موارد استفاده انرژی الکتریکی تأمین روشنایی است. امروزه با توجه به کاهش منابع انرژی از یک سو و افزایش هزینه های مصرف از سوی دیگر مدیریت مصرف انرژی الکتریکی جزء امور ضروری برای مصرف کنندگان در بخش های تجاری، اداری و مسکونی می باشد. حسگرهای تولید شده توسط این شرکت قادرند بر اساس حضور افراد و با توجه به تنظیمات انجام شده (زمان- شدت نور محیط- میزان حساسیت به تردد) وسایل روشنایی را در فضای محل نصب به طور مستقل کنترل کنند.

حسگر تشخیص حضور OL-12: این حسگر قابل نصب روی سقف و دیوار بوده و به منظور تشخیص تردد به طور دقیق وکنترل خودکار وسایل روشنایی به کار میرود، مادامی که حرکتی از کاربر تشخیص داده شود چراغها روشن می مانند پس از ترک محل بر اساس زمان تنظیم شده بطور خودکار خاموش می شوند.

در این محصول تمرکز بر دو پارامتر اصلی زیر برای صرفه جویی در مصرف می باشد:

1- تشخیص حضور (Presence Detection)  

2- اندازه گیری شدت روشنایی موجود در محیط و کنترل لامپ ها بر اساس شدت روشنایی مطلوب(Lux Adjustment & Day/Night) ، در این حالت در صورتی که نور محیط به اندازه کافی باشد (سطح نور مطلوب محیط قابل تنظیم است) با ورود افراد چراغها روشن نخواهند شد.

هم چنین قابلیت SMARTPOWER بصورت سفارشی به همراه محصولات قابل ارائه است، با این قابلیت امکان ارسال فرمان برای تعیین مود کاری حسگر (حالت اتوماتیک و روشن دائم) از طریق همان کلید معمولی و سیم کشی های موجود وجود دارد، در حالت روشن دائم حسگر پس از 8 ساعت به حالت اتوماتیک می رود.

سایر توانمندی ها:

دستیابی به دانش فنی انتقال اطلاعات دیجیتال از طریق خطوط تغذیه قدرت برق شهری PLCC که مورد استفاده در کنتورهای خودکار دیجیتال (AMR) میباشد.

پست الکترونیک: electrobehin@gmail.com

تلفن: 09126313253

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved