شركت ابتكار الكتريك قومس

شرکت ابتکار الکتریک قومس

ایده محوری: طراحي و ساخت تابلوهاي سيمولاتور مانور پست هاي فشار قوي

مدیرعامل: مرضیه ضمیری

زمینه­های فعالیت:

1-     برق و الکترونیک

2-     تولید تجهیزات و نرم افزار های آموزشی تخصصی برق

معرفی شرکت و محصولات:

این شرکت در سال 1387 در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان با ایده محوری ساخت سیمولاتور پست های فشار قوی مستقر شد و در تیر ماه 1388، شرکت ابتکار الکریک قومس ثبت شد. این شرکت تاکنون موفق به طراحی و ساخت انواع سیمولاتور پست های فشار قوی شده است. این دستگاه به عنوان یک تجهیز کمک آموزشی مورد استفاده شرکت های برق منطقه ای و موسسات آموزشی صنعت برق می باشد. همچنین می تواند در درس تجهیزات پست و رله حفاظت سیستم ها  و مباحث ویژه در سیستم های قدرت مورد استفاده دانشجویان رشته برق قدرت قرار گیرد.

این دستگاه تاکنون به 9 مشتری صنعت برق فروخته شده است و حدود 2000 نفر تا کنون با این دستگاه آموزش دیده اند و رضایت نامه ها نیز موید کاربردی بودن سیمولاتور و خدمات پس از فروش شرکت می باشد.

اپراتور یا دانشجو با استفاده از این دستگاه می تواند کلیه مانورهای رایج در پست را انجام دهد.همچنین کلیه اینترلاک ها و سایر ملاحضات فنی نیز در این دستگاه در نظر گرفته شده است.همچنین آلارم ها و تریپ های کاربردی نیز در این دستگاه تعبیه شده است و مدرس با ارسال آنها می تواند شرایط حادثه را نیز برای فراگیرنده شبیه سازی نماید.

به کار گیری این دستگاه می تواند موجب کاهش خاموشی ها ،افزایش پایداری شبکه و کاهش مخاطرات ایمنی و کاهش هزینه های آموزشی شود.

سایر توانمندی در زمینه های کاری شرکت:

1- طراحی و ساخت سیستم های  ایمنی ماشین آلات به خصوص پرس های ضربه ای

2-     انجام پروژه های طراحی و ساخت سیستم های الکترومکانیکی و الکترونیکی

آدرس سایت: www.ebtekarelectric.com

پست الکترونیک: Asghar_chitgaran@yahoo.com

تلفن: 09127310094

 

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved