شرکت آفرینش رویش رایمند

شرکت آفرینش رویش رایمند (مسئولیت محدود)

ایده محوری: سامانه هوشمند رهگیری و پایش مولدهای برق قطار

مدیرعامل/مسئول: احسان سوری

زمینه­های فعالیت:

کلیه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مکانیک و کنترل

طراحی، اجرا، پشتیبانی و تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و حمل و نقل ریلی و جاده­ای اعم از مقاوم سازی، عایق کاری، سامانه­های خودکار، سامانه­های امنیتی

خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز مربوط به موضوع شرکت

معرفی شرکت و محصولات

شرکت «آفرینش رویش رایمند (مسئولیت محدود)» در تاریخ 5 اردیبهشت 1389 به شماره 373676 به ثبت رسید. این در حالیست که ایده تأسیس شرکت رایمند در پاییز 1388 توسط اعضای هیئت مدیره پذیرفته شده و برنامه ریزی لازم برای تأسیس آن آغاز شد.

شرکت رایمند بر اساس این واقعیت که در دنیای کنونی دانش می تواند بزرگترین سرمایه باشد، با اتکا به دانش مؤسسین و ارتباط آن­ها با فارغ التحصیلان جوان و خلاق دانشگاه­های ممتاز کشور، ایجاد شد.

در همین راستا در اردیبهشت 1390 با استقرار در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، فصل جدیدی از فعالیتهای نوآورانه شرکت آغاز شد که حاصل آن تجاری سازی 3 محصول فناورانه، تقدیر در دو دوره پیاپی جشنواره ملی فن آفرینی، حضور مؤثر در نمایشگاه های تخصصی و مجامع علمی است.

تمامی محصولات و خدمات شرکت رایمند، سفارشی و ویژه مشتریان صنعتی و خدماتی خاص بوده که غالباً در راستای مقابله با تحریم­ها به کار گرفته شده اند. محصولاتی همچون سامانه رهگیری مولدهای برق قطار، منابع تغذیه سوئیچینگ پایدار جهت دستگاه­های لایه نشانی نانو فلزات و سامانه های هوشمند پایش حریق جنگل از جمله تولیدات با فناوری روز است که گام های مؤثری در خلق ارزش افزوده از راه دانش و فناوری محسوب می شود.

سایر توانمندی و زمینه های کاری شرکت

برنده لوح زرین نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی- کاندیدای هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی-

واحد برتر پژوهشی دانشگاه سمنان در سال 1391

آدرس سایت: www.rayltd.ir

پست الکترونیک: ehsan.souri@gmail.com & info@rayltd.ir

آدرس شرکت: تهران، نیاوران، مژده، کوچه قریب، شماره 4

تلفن: 22720816

دورنگار: 22702719

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved