شرکت پاکدمان اختر

شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر

ایده محوری: بهینه سازی عملکرد فن­های سانتریفیوژ با طراحی جدید و ساخت آن

مدیرعامل: علی اصغر نظری

زمینه­های فعالیت:

طراحی و ساخت انواع فن­های و هواکش­های صنعتی استاندارد.

طراحی و ساخت انواع فیلتر­های هوا(شامل کیسه ای، چین خورده، فلزی و... ).

انجام آزمون عملکرد برای انواع فن­های سانتریفیوژ، هواساز و برج خنک کن.

انجام بازرسی فنی تجهیزات تهویه مطبوع براساس استانداردهای ملی ایران.

طراحی و انتخاب تجهیزات مربوط به اتاق­های تمیز برای آزمایشگاه­ و صنایع داروسازی، بیمارستانی و صنعتی.

طراحی، ساخت و نصب کلیه  تجهیزات مربوط به پروژه­های تهویه مطبوع و تهویه صنعتی.

معرفی شرکت و محصولات:

شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر با هدف تمرکز بر روی طراحی، تهیه، ساخت و راه­اندازی تجهیزات مورد استفاده در فضاهای تمیز(فیلتراسیون هوا) در سال 1382 تأسیس گردید. این شرکت در زمینه راه­اندازی و بهره­برداری از فضاهای تمیز در پروژه­های مختلف و همچنین کاستی­های بخش تصفیه هوا فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با موضوع ایده محوری ((بهینه­سازی عملکرد فن­ سانتریفیوژ با طراحی جدید و ساخت آن)) در تاریخ 01/09/91 در ساختمان شهید دکتر شهریاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر گردید. هدف از انجام این پروژه: 1-انتخاب بهترین نوع پروانه(چرخ) فن از جهت راندمان و به تناسب آن بررسی نقاط حساس در فرآیند ساخت قطعات پروانه و مونتاژ آن2-ساخت پروانه­های فن سانتریفیوژ با راندمان بالا و عرضه آن به بازار 3-فراگیر نمودن استفاده از این پروانه­ها توسط سازندگان فن در بازار داخلی. این روند در فن­های محوری اجرا شده و تعداد محدودی از شرکت­ها، فقط پروانه­های فن­های محوری مورد نیاز بازار داخل را تأمین می کنند و سازندگان فن فقط ساخت بدنه و مونتاژ آن را انجام می­دهند.

این امر موجب بالا رفتن راندمان فن­های مورد استفاده در سیستم­های تهویه مطبوع ساختمان­های اداری، تجاری، مسکونی و صنعتی نسبت به وضعیت موجود خواهد شد(تمامی متغیرهای مقایسه­ای از جمله راندمان فن، براساس استانداردهای ملی و بین­المللی فن انجام خواهد شد) و در همین راستا مدیریت صحیح انتخاب فن نیز انجام می­گیرد و موجب کاهش هزینه مصرف انرژی الکتریکی و گازهای گلخانه­ای ناشی از تولید انرژی الکتریکی می­گردد.

سایر توانمندی ها در زمینه کاری شرکت:

خدمات قابل ارائه توسط این شرکت، بازرسی از سیستم­های فیلتراسیون، ارائه راهکار جهت بهینه­سازی و تهیه شناسنامه ویژه فیلترهای مصرفی، بازدید، طراحی و ساخت محفظه­های نصب فیلترهای هوا، متناسب با نیاز مشتری

آدرس سایت: www.pakdamanco.com

پست الکترونیک: pakdamanakhtar@yahoo.com

تلفن: 09123041720

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved