شركت مهندسي بهنيا سيستم

شركت مهندسي بهنيا سيستم

زمینه های فعالیت:

1- امکان سنجی، طراحی و پیاده سازی نرم افزار کامپیوتری، شبکه های کامپیوتری، سامانه های الکترونیکی و تحت وب.

2- تهیه و فروش تجهیزات شبکه و کامپیوتر

ايده محوري: سيستم آموزش الكترونيك و دانش نامه هاي آن لاين

 مديرعامل: محمد صالح آبادويي

معرفي شرکت و محصولات:

در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمينه کامپيوتر و ارتباطات، تغييرات عمده اى را در عرصه هاى متفاوت حيات بشرى به دنبال داشته است . انسان همواره از فن آورى استفاده نموده و کارنامه حيات بشريت مملو از ابداع فن آورى هاى متعددى است که جملگى در جهت تسهيل زندگى انسان مطرح شده اند. در ساليان اخير ، فن آورى هاى اطلاعات و ارتباطات که از آنان به عنوان فن آورى هاى جديد و يا عالى ، ياد مى شود ، بيشترين تاثير را در حيات بشريت داشته اند دنياى ارتباطات و توليد اطلاعات به سرعت در حال تغيير بوده و ما امروزه شاهد همگرائى آنان بيش از گذشته با يکديگر مي باشيم.

بدون شک تحولات گسترده اى را در تمامى عرصه هاى اجتماعى و اقتصادى بشريت به دنبال داشته و تاثير آن بر جوامع بشرى بگونه اى است که جهان امروز به سرعت در حال تبديل به يک جامعه اطلاعاتى است . جامعه اى که در آن دانائى و ميزان دسترسى و استفاده مفيد از دانش ، داراى نقشى محورى و تعيين کننده است. ضرورت آگاهي و استفاده از فناوري اطلاعات را مي توان در چهار دسته قرار داد : دلايل شخصي، دلايل كاري، دلايل اجتماعي و دلايل آموزشي.

از سويي عصر آموزش هاي سنتي و كارمندپرور به پايان رسيده است؛ ديگر آموزش هاي مربوط به عصر سازمان هاي بزرگ و بوروكراتيك راهگشا نبوده و نمي توان نياز سازمان هاي پويا و فناورانه عصر كنوني را از طريق اين آموزش ها مرتفع ساخت. بايد با ايجاد تغيير و تحول در سياست، ابزار و محتواي آموزشي، از آموزش كارمندپرور به آموزش كارآفرين پرور مهاجرت نمائيم.

شركت مهندسي بهنيا سيستم طراح و مجري سيستم هاي IT و الكترونيك با درك فرصت هاي حاصل از فناوري اطلاعات و شناخت نيازهاي اساسي سيستم آموزشي كشور، درچند سال اخير پروژه اي را در همين راستا تعريف نموده است كه دربرگيرنده اهداف، اركان و فرايند آموزشي بصورت كامل بوده و امكان استفاده از نظريه هاي نوين آموزشي را در كنار سيستم آموزش فعلي فراهم آورده است بصورتيكه ضريب آموزش و موفقيت تحصيلي فراگيران را افزايش داده و از سويي توانايي هاي مربوط به يك دانشكار (knowledge worker) را در آنان ايجاد مي نمايد تا در آينده هر فرد بر اساس دانش و توانايي هاي فردي، كسب و كار خويش را پايه ريزي نمايد. در اين پروژه سعي گرديده است تا از تمامي ابزارهاي تحت وب در راستاي افزايش بهره وري آموزشي استفاده گردد كه از آن جمله عبارتست از تالارهاي گفتگو، سيستم اطلاع رسان شخصي، دانشنامه و واژه نامه آنلاين، بخش اخبار و ...

پست الكترونيک: mmdsalehi@yahoo.com

تلفن: 09128320416

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved