شرکت نوین صنعت نپنی

شرکت نوین صنعت نپنی

زمینه های فعالیت: صنایع غذایی و بسته بندی محصولات دامی

ایده محوری: طراحی و ساخت دستگاه کله پاک کنی

مسئول هسته: مسعود بوند

معرفی شرکت فناور و محصولات:

شرکت نوین صنعت نپنی در سال 1393در دوره رشد مقدماتی در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان مستقر شده و پا در عرصه صنعت دام کشور نهاده است. این واحد فناور با ایده اصلی موزدایی و پاکسازی رئوس دام سبک و سنگین بدون افزودنی­های شیمیایی در حال طراحی و ساخت دستگاه صنعتی می باشد. این واحد با تحقیق و بررسی در بسیاری از منابع مطالعاتی نظیر کتاب های حوزه تأسیسات و تجهیزات دام، سایت های مربوطه داخلی و خارجی، حضور در کشتارگاههای صنعتی کشور و نمایشگاه های تجهیزات و محصولات دامی، دریافت که در داخل کشور نظیر این دستگاه (ماشین کله پاک کنی) ساخته نشده است؛ لذا هدف اولیه خود را ساخت دستگاهی جهت موزدایی رئوس دام در نظر گرفت.

چشم‌انداز نهایی این واحد ساخت یک مجتمع صنعتی چند منظوره می باشد که قادر به تولید انبوه ماشین آلات مخصوص در صنعت دام است که با تجاری سازی، فروش و پشتیبانی کل محصولات غذایی و دامی علاوه بر پوشش داخلی، که قابلیت صادرات محصولات تولیدی را به کشورهای همجوار نیز داشته باشد. استفاده از روش سانتریفیوژی و به کارگیری تیغه های فولادی، عدم استفاده از مواد شیمیایی، استفاده از تکنیک ضربات تصادفی برای موزدایی، به کارگیری سیستم پاشش آب گرم (65 درجه) به منظور افزایش بازدهی و کاهش زمان موزدایی از مزیت های اصلی این دستگاه می باشد.

سایر توانمندی ها:

علاوه بر ارائه خدمات به کشتارگاههای سراسر کشور به وسیله دستگاه کله پاک کنی و با توجه به چشم انداز تجاری، این واحد فناور در صدد است تمامی امکانات لازم برای صنعتی شدن کامل کشتارگاهها (نظیر ساخت دستگاه سیرابی پاک کن، دستگاه استخوان درآور، دستگاه سوزاندن رئوس دام و دستگاه بسته بندی مکانیزه) را فراهم نماید.

پست الکترونیک:  M.bovand@yahoo.com

تلفن: 02333347010 ، فکس: 02333326655

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved