شرکت زمین گشت پارس

شرکت زمین گشت پارس

مدیرعامل: راهله غضبانی

زمینه فعالیت: ژئوتوریسم کاربردی

- طراحی، تنظیم و اجرای سفرهای علمی و طبیعت گردی بالاخص با موضوع گردشگری زمین شناسی (ژئوتوریسم) و انجام کلیه خدمات مسافرتی، ایرانگردی و جهانگردی

- شناسایی و معرفی مناطق دارای بیشترین جاذبه ژئوتوریسم (ژئوسایت) و مشخص نمودن نوع رخداد زمین شناسی در هر منطقه

- برگزاری دوره های­ اموزشی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از جمله دوره مدیر فنی دفاتر مسافرتی و راهنمایان طبیعت گردی و جهانگردی و ....

معرفی شرکت و محصولات:

شرکت دانش­بنیان خدمات مسافرتی و جهانگردی زمین گشت پارس، در سال 1389 به ثبت رسیده و در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان فعالیت خود را در زمینه گردشگری زمین­شناسی (ژئوتوریسم) در مرحله رشد آغاز نموده است.

هدف شرکت: 1. هدف اجرایی کردن گردشگری علمی زمین شناسی و 2. هدف پژوهشی جهت شناخت و توسعه ژئوسایتهای ناشناخته در کشور بود. و مخاطبین اولیه دانشگاهیان و متخصصین علوم طبیعی بودند و سپس این شرکت، کلیه گردشگران را جامعه هدف خود قرار داد.

در سال 1391 مجوز رسمی فعالیت مسافرتی و جهانگردی از سازمان میراث­فرهنگی، صنایع­دستی و گردشگری اخذ و تورهای متعدد ژئوتوریسم، طبیعت­گردی، گروهی دانشجویی، علمی و... تاکنون توسط این شرکت برگزار شده است.

همچنین این شرکت موفق به اخذ مجوز برگزاری دوره­های آموزشی میراث­فرهنگی شده و دوره­های 300 ساعته مدیرفنی دفاتر مسافرتی و نیز راهنمایان طبیعت­گردی را برگزار نموده است.

سایر توانمندی:

- مطالعات پژوهشی در زمینه پتانسیل ژئوتوریسمی و اجرای طرحهای پژوهشی گردشگری زمین­شناسی

- تدوین کتب مرتبط با موضوع شرکت

- برگزاری تور سمینار و همایش و بازدیدهای علمی و سفرهای دانش­آموزی

آدرس سایت: www.parsgeotourism.com

پست الکترونیک: rghazbanee@yahoo.com

آدرس شرکت: سمنان- بلوار قائم- بلوار دانشجو- مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان

تلفکس: 33333830-023

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved