واحد تحقیق و توسعه شركت صنعتی مهارت سمنان

شركت صنعتي مهارت سمنان

مديرعامل: پرويز ذبيحي

زمينه هاي كاري شركت:

1.       توليد قطعات صنعتي

2.       توليدات قطعات نساجي فرش و پارچه

3.       طراحی انواع دنده هاي قطر 2 سانتي متر تا 2 متر

ليست پروژه‌ها:

1.       دستگاه سنگ بادامك زن

2.       ساخت انواع بادامك هاي فرش و پارچه

3.       انواع دنده هاي تا قطر 2 متر

معرفي شرکت و محصولات:

شرکت صنعتی مهارت سمنان (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۳ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به عنوان واحد نمونه برگزیده گردید. این شرکت اولین و تنها تولید کننده‌ی انواع بادامک (اکسنتر) برای ماشین آلات صنایع نساجی، ریسندگی و بافندگی از یک سانتی متر تا ۲ متر، ماشین آلات فرش (واندویل، تکسیما) ماشین‌ آلات پارچه (سولزر، ایرجت، زارر، پیکانول و غیره) می‌باشد. بادامکهای تولیدی شرکت صنعتی مهارت سمنان از جنس چدن، فولاد، تفلون و غیره است.

این شرکت داراي 20 نفر كارگر مجرب در بخش توليد قطعات صنعتي مي باشد و مبلغ زيادي ارزآوري در بخش توليد و ماشين آلات انجام داده است. دستگاه سنگ بادامك زن براي سنگ زدن محصولات به شكل هاي مختلف هندسي سنگ زني مي نمايد، این طرح جديد و تنها مربوط به شركت مهارت مي باشد و در بخش صنايع هواپيمايي نیز استفاده مي شود.

ضمناً اين شركت در سال 1389 به عنوان كارآفرين برتر استان نيز انتخاب گرديده است و در سال 1390 سال جهاد اقتصادي در بخش تجاري‌سازي در جشنواره علم تا عمل برگزيده و به عنوان مقام اول انتخاب گرديد. اين واحد توانسته است در سال‌هاي 1388 تا 1390 قطعات توليد شده خود را به خارج كشور از جمله تركيه- سوريه- مصر- بلژيك آرژانتين صادر و با 4/1 قيمت محصولات خارجي و با گارانتي دو ساله در داخل و خارج كشور وارد بازار نمايد.

آدرس سايت: www.maharat-co.com

آدرس شركت: 1- سمنان- ميدان استاندارد- بلوار جوان- پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان

2- سمنان- شهرک صنعتی شرق- خیابان B13- شرکت صنعتی مهارت سمنان

تلفن: 33652610-023 و 33652611-023

تلفکس: 33652138-023

 

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved