شرکت مسین ایده پردازان قومس

شرکت فنی مهندسی مسین ایده پردازان قومس

ایده محوری: ساخت پنل تصاویر متحرک سه بعدی  3d motion panels

مدیرعامل: علی اکبر کاشفی

زمینه­های فعالیت:

تولید صنعتی پنل تصاویر متحرک سه بعدی

ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم های تله متری و SCADA -  صنایع  کنترل و اتوماسیون ، برق، الکترونیک -  تأسیسات و تجهیزات

معرفی شرکت و محصولات

شرکت فنی مهندسی مسین ایده پردازان قومس با همت گروهی از متخصصین و مبتکرین برجسته و دارای سابقه درخشان، به منظور ایجاد بستری مناسب برای اجرای ایده های نو ، در تاریخ  07/10/1389 به ثبت رسید و از شهریور ماه سال 1390 با ایده محوری طراحی و ساخت پنل تصاویر متحرک سه بعدی در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان آغاز بکار نمود و با تشکیل تیمی های کاری برگرفته از افراد مجرب و نخبه، دارای سوابق درخشان در زمینه های علمی و اجرایی، فعالیت های خود را در زمینه انجام کارهای تحقیقاتی مرتبط با ساخت پنل و ارائه خدمات فنی مهندسی آغاز نمود. تیم تحقیق و توسعه این شرکت با بهره گیری از قوانین فیزیک نور مدت زمانی را صرف تحقیقات فیزیکی این طرح نمود و پس از دستیابی به نتایج اولیه فیزیکی، آغاز به طراحی پروسه تولید و ساخت تجهیزات اولیه و ماشین آلات نمود.این شرکت موفق به راه اندازی خط تولید صنعتی این محصول شده و تمام تجهیزات صنعتی به طور کامل در این شرکت طراحی و ساخته شده است.در حال حاضر این شرکت موفق به بومی سازی کامل این تکنولوژی و تولید صنعتی آن گردیده است و در حال انعقاد قرداد فروش عمده این محصول با شرکت های داخلی و خارجی می باشد. لازم بذکر می باشد این شرکت اواین تولید کننده لنزهای استوانه ای در ایران و دومین شرکت در دنیا میباشد . با توجه به کیفیت بالاو قیمت مناسب دارای بازار صادراتی گسترده ای می باشد.

پنل تصاویر متحرک سه بعدی از جدیدترین و جذابترین ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که از امتیازات ویژه آن می توان به امکان پخش فیلم های سه بعدی بدون نیاز به عینک های مخصوص در مسیر حرکت ناظر برای اولین بار در دنیا  اشاره داشت.

این سیستم یک رسانه ارتباطی جدید  جهانی است که  تصاویر متحرک را  بصورت سه بعدي با استفاده از تابلوی ایستا، بدون نیاز به صفحه نمایش­های پیچیده الکترونیکی و یا قسمت های متحرک مکانيکي ایجاد می کند. عملکرد این اختراع بر اساس قوانين فیزیک اپتیک می باشد و امکان نمايش تصاوير بصورت سه بعدي در اين نوع سيستم ها براي اولين بار در دنيا طراحي گرديده است.

علاوه بر این  این شرکت با تکیه بر تیم های کاری تخصصی خود در زمینه پروژه های آزمایشگاهی و صنعتی در حال فعالیت می باشد که در این راستا نیز در آستانه انعقاد قراردادی با شرکت ملی گاز - در زمینه راه اندازی آزمایشگاه کنتور های توربینی می باشد.

سایر توانمندی در زمینه های کاری شرکت

جواز تأسیس واحد فنی مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

احراز گواهی صلاحیت پیمانکاری پایه 5 در زمینه ی نیرو تأسیسات و تجهیزات

پروژه امکان سنجی، مطالعه، طراحی و راه اندازی اولین آزمایشگاه کالیبراسیون کنتورهای توربینی در استان برای شرکت گاز استان

آدرس سایت: www.masin.ir

پست الکترونیک: info@masin.ir

آدرس شرکت: سمنان- ميدان استاندارد- بلوار جوان- پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان

تلفکس: 33333409-023

 

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved