شرکت قالبسازان مبتکر

شركت فني و مهندسي قالبسازان مبتكر (با مسئولیت محدود)

ايده محوري: توليد قفل ضد سرقت با سيستم رمزگذاري كدينگ (گاو صندوقي)

مدير عامل/ مسئول: اكبر رجبي

زمينه هاي فعاليت:

توليد و صادرات و واردات قفل و لولا و دستگيره و يراق آلات درب هاي ضد سرقت و اتاقي

راه اندازي خط توليد قطعات و محصولات صنعتي مانند درب ضد سرقت هود اجاق گاز بخاري گازي

مشاوره و ارائه خدمات مشاوره اي و اجراي پروژ هاي مشترك با شركت هاي دانش بنيان

معرفي شركت و محصولات

اين شركت ابتدا بصورت يك كارگاه صنعتي در زمينه كاري تراشكاري و قالبسازي و پرسكاري قطعات صنعتي در طي چندين سال مشغول به ارائه خدمات به واحدهاي بزرگ صنعتي در سطح استان بوده است . از عمده فعاليتهاي اين كارگاه مي توان به راه اندازي خط توليد درب ضد سرقت براي يك كارخانه توليد درب ضد سرقت در سطح استان اشاره نمود . همچنين ساخت قالبهاي توليد لوله هاي ضد سرقت و دستگيره درب ضد سرقت و قفل هاي ضد سرقت مورد نياز همين كارخانه و توليد اين قطعات را نيز بر عهده داشته ايم ، و از ديگر فعاليتهاي اين شركت مي توان به تراشكاري و فرز كاري قطعات صنعتي يدكي خودرو اشاره نمود كه اين قطعالت به سفارش فروشگاههاي عرضه لوازم يدكي مستقر در تهران و بصورت سري كاري سفارش داده مي شود.

در سال 91 پس از سالهاي تجربه در زمينه ساخت قالب و توليد لولا و دستگيره و قفل هاي ضد سرقت اين مجموعه توانست موفق به اخذ تائيده ثبت اختراع قفل ضد سرقت درب هاي ضد سرقت با سيستم رمزگذاري كدينگ (گاوصندوقي) به شماره ثبت 76149 به تاريخ 1/5/91 شود. و در حال حاضر در پارك علم و فن آوري دانشگاه سمنان به عنوان هسته فن آور قالبسازان مبتكر در مرحله پيش رشد مستقر هستيم.

اهداف ارائه اين طرح 1- بومي سازي تكنولوژي ساخت و توليد قفل هاي ضد سرقت و جلوگيري از واردات آن به كشور 2- ايجاد اشتغال و كارآفريني در سطح شهرستان 3- ايجاد بستر خلاقيت و نوع اوري در زمينه توليد نمونه هاي ديگر قفل ضد سرقت با توجه به نياز مشتري 4- صادرات قفل هاي ضد سرقت به خارج از كشور و ارز آوري در اين شرايط تحريم.

بازار هدف اين محصولات بيشتر متوجه كارخانجات توليد دربهاي ضد سرقت است كه خوشبختانه در كشورمان چند كارخانه مشغول به كار هستند و متاسفانه يراق آلات اين درب ها كاملا وارداتي است در حال حاضر اين شركت مشغول رايزني با شركت هاي توليد درب ضد سرقت در زمينه معرفي محصولات خود خصوصا قفل هاي ضد سرقت است تا پس از تكميل چرخه توليد آن بتوانيم نياز اين كارخانجات را براورده سازيم و همچنين با ارتقا كيفيت و بازاريابي در خارج از كشور بتوانيم اين محصولات را صادر نمائيم.

ساير توامندي و زمينه هاي كاري شركت

از ديگر توانمندي هاي از شركت مي توان به توليد قطعات فلزي محصولات اصلي ديگر مانند هود، اجاق گاز بخاري گازي و آب گرمكن اشاره نمود كه خوشبختانه كارخانجات توليد اين محصولات در سطح استان مستقر مي باشند در حال حاضر با مديران فني و كيفيت اين كارخانجات مشغول رايزني و ارائه نمونه كارهاي اوليه درخواستي آنها هستم تا ان شاا... در آينده نزديك بتوانيم همكاري هاي بيشتري با اين كارخانجات داشته باشيم.

پست الكترونيك: akbar.rajabi.90@gmail.com

آدرس شركت: مهديشهر شهرك صنعتي گل رودبار روبروي كارخانجات P.V.C

تلفن: 09193320148

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved