شرکت الماس ایده علم و فناوری هزاره سوم

هسته فناور الماس علم و فناوری

زمینه های فعالیت:

1-     ارتقا کیفیت مجلات طبق استانداردهای ملی و بین‏المللی برای نمایه‏سازی در پایگاه‏های معتبر

2-     برگزاری دوره‏های آموزشی کاربردی مورد نیاز نشریات در راستای ارتقای جایگاه ملی و بین‏المللی

3-     ویرایش تخصصی متن و افزایش کیفیت بصری مقالات علمی بین‏المللی و داخلی

4-     آموزش جامع حرفه‏ای نشر مورد نیاز پژوهشگران

ایده محوری: خدمات حرفه‏ای ویرایش مدارک علمی با تمرکز بر نمایه‏سازی مجلات در پایگاه‏های معتبر علمی

مسئول هسته فناور: پویان فخاریان

معرفی هسته فناور و محصولات:

مقالات علمی همواره به عنوان تصویری از دستاوردهای نوین علمی و تخصصی از اهمیت ویژه‏ای جهت توسعه علوم مختلف برخوردار بوده‏اند و به عنوان اولین و شاید بهترین گزینه جهت شروع هر فعالیت تحقیقاتی مورد استفاده قرار می‏گیرند. در این میان، مجلات علمی و تخصصی به عنوان پایگاه‏هایی جهت عرضه این مقالات به شمار می‏روند و ارتقای کیفیت آن‏ها لزوما منجر به عرضه بهتر و حرفه‏ای‏تر مقالات گردیده و موجبات تسهیل در دسترسی به دستاوردهای نوین را فراهم می‏آورند.

بی‏شک، وجود یک نشریه بین‏المللی با کیفیت بالا در هر موسسه‏ای نشانگر اعتبار پژوهشی بالا بوده و می‏تواند تبدیل به اهرمی ارزشمند در زمینه ارتقای ارتباطات بین‏المللی و نیز تثبیت جایگاه موسسه مورد نظر در نظام بین‏المللی گردد.

گروه الماس ایده علم و فناوری به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه ارائه خدمات حرفه‏ای به مجلات تخصصی کشور با بهره‏گیری از بهترین و خبره‏ترین متخصصین تلاش دارد مجلات علمی کشور را تا حد امکان به استانداردهای روز دنیا نزدیک سازد.

گروه حرفه‏ای الماس ایده علم و فناوری با همکاری انتشارات پویان و موسسه پویار و با بهره‏گیری از اساتید و متخصصین، مصمم است با ارائه خدمات تخصصی در زمینه ارتقاء سطح ارائه فعالیت‏های پژوهشی در نظام بین‏المللی، سبب ساز رشد و شکوفایی هر چه بیشتر محققین ایرانی گردد و از این حیث، سهم کوچکی در ارتقاء جایگاه ایران به عنوان مهد علم و دانش و نوآوری در دنیا داشته باشد. رویکرد گروه ما، ارائه بهترین و تخصصی‏ترین خدمات در کوتاه‏ترین زمان ممکن می‏باشد و در هر زمینه، فعالیت مورد نظر از چهار فیلتر عبور داده می‏شود تا در نهایت به سطح بسیار بالایی ارتقا یابد. از موارد دیگر خدمات این گروه می‌توان به ویراستاری، ترجمه مقالات تخصصی، پروسه پیشنهاد یا انتخاب مجله/کنفرانس متناسب با مقاله جهت سابمیت نمودن مقاله، بررسی و اصلاح فرمت مراجع مقاله با استفاده از نرم‏افزارهای مرتبط نظیر Mendeley یا EndNote، ارتقاء کیفیت شکل‏ها (Figures)ی مقاله با نرم‏افزارهای تخصصی، بررسی اولیه مقالات پیش از سابمیت به منظور آگاهی نویسنده از ایرادات احتمالی و سوالات محتمل قابل طرح توسط سردبیر یا داوران، تهیه پاورپوینت جهت ارائه مقاله و یا آماده نمودن پوستر، بررسی میزان مشابهت متن مقاله با سایر مقالات چاپ شده به همراه ارائه گزارش و به حداقل رساندن مشابهت متن مقاله به صورت حرفه ای به همراه ارائه تائیدیه معتبر جهت ارائه به مجلات اشاره نمود.

پست الکترونیک: editdiamond@gmail.com

تلفن: 33364703-023

آدرس شرکت: سمنان- ميدان كوثر- بلوار قائم- پرديس شماره 3 دانشگاه سمنان- مركز رشد پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان- واحد الماس ایده علم و فناوری- کدپستی: 18745-35196

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved