شرکت توسعه بازار ساخت سرزمین

شرکت توسعه بازار ساخت سرزمین

مدیرعامل: سیدمحمدرضا عمادی چاشمی

ایده محوری: بهینه سازی مالی و فرآیندی، خرید کالاهای تند مصرف (FMCG) با استفاده از تکنیک فناوری اطلاعات و مدل ابتکاری تقاضا محور

زمینه فعالیت:

- مدیریت عرضه کالاهای تند مصرف

- مدیریت مالی فرآیند عرضه کالاهای تند مصرف با استفاده از مدل پوزهای فروشگاهی هوشمند

معرفی شرکت و محصولات:

ایجاد سامانه مبتنی بر وب جهت هدفمند نمودن فرآیند تولید تا مصرف.

سایر توانمندی ها:

سامانه مدیریت مالی قبوض خدماتی: اپلیکیشن مذکور، یک اپلیکیشن پرداخت بوده ولی در بازه زمانی هوشمند سازی های جدید تری نسبت به اپلیکیشن های موجود در آن دیده می شود.

سامانه مدیریت گردشگر پذیری: این اپلیکیشن با بهره گیری از به روز ترین امکانات نرم افزاری، به دنبال هوشمند سازی زنجیره سفر می باشد.

سامانه ایده بان: همواره حفاظت از ایده ها و اجرایی شدن آن یکی از دغدغه های ایده پردازان بوده و هست؛ عقیده گروه ما بر این است که می توان با بهره گیری از ظرفیت های موجود در علم فناوری اطلاعات می توان به هوشمند سازی فرآند ها و حفاظت از ایده ها کمک شایانی نمود.

سامانه تهاتر ایرانی: همواره حذف پول و ایجاد فضای مالی مبتنی بر اعتبار با پشتوانه، از نیاز های اصلی و اساسی فعالان بازار اقتصادی به شمار می رفته، در حال حاضر و با توجه به شرایط اقتصادی موجود ایجاد ساز و کاری جهت جذف پول و دادن اعتبار مالی به فعالان اقتصادی در ازای پول، می تواند زمینه را برای بهبود فضای اقتصادی جامعه فرآهم آورد.

آدرس سایت: www.abcivil.ir

پست الکترونیک: m.emadi@yahoo.com

آدرس شرکت: 1- سمنان- بلوار قائم- بلوار دانشجو- مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان

2- سمنان- بلوار میرزای شیرازی- ساختمان آهوان- طبقه 4- واحد 17

تلفن: 09127328949

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved