شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر

شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر

زمینه فعالیت: ارائه مشاوره درخصوص ساخت فن و سیستم­های تهویه مطبوع و انجام پروژه­های ساخت و بهسازی فضاهای بیمارستانی و نگهداری تأسیسات برق و مکانیک

مدیرعامل: مهندس علی­اصغر نظری

معرفی شرکت و محصولات:

شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در تهران در زمینه محاسبه، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه آغاز نمود. از سال ۱۳۹۰ تاکنون در سمنان در زمینه طراحی، ساخت و بهسازی فضاهای بیمارستانی و همچنین نگهداری تأسیسات بیمارستانی و سایر فضاها مشغول به فعالیت می­باشد.

هم اکنون این شرکت با بهره­گیری از نیروهای مستعد و با تجربه و متخصص در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات مربوط به پروژه­های تهویه مطبوع، تهویه صنعتی، اتاق تمیز و طراحی، ساخت و بهسازی فضاهای بیمارستانی و نگهداری تأسیسات، آماده ارائه خدمات مهندسی با کیفیت مطلوب به کارفرمایان می­باشد.

هدف و خط­مشی مدیریت شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر، جلب رضایت کارفرمایان با بکارگیری بهترین نیروهای متخصص، رعایت کدها و استانداردهای ملی، رعایت کامل برنامه زمانبندی پروژه و ارائه خدمات مهندسی با بالاترین سطح کیفیت می­باشد.

شرکت مهندسی و تحقیقاتی پاکدمان اختر اولین شرکت مستقر در استان سمنان می­باشد که موفق به دریافت «گواهینامه رتبه تأیید صلاحیت مشاور در زمینه تخصصی تأسیسات برق و مکانیک (پایه ۳)» از سازمان مدیریت و برنامه­ ریزی کشور گردیده است. این گواهینامه بر مبنای آیین­نامه تشخیص صلاحیت مشاوران به شماره ۲۰۶۳۷/ت ۲۸۴۳۷ مورخ ۲۳ تیر ماه ۱۳۸۳ مصوب هیئت محترم وزیران، برای این شرکت صادر شده است. گواهینامه نامبرده، صلاحیت مشاور این شرکت را برای ارائه خدمات مشاور در زمینه تخصصی تأسیسات برق و مکانیک اعلام می­دارد.

توانمندی ها:

1.       تهویه مطبوع و تهویه صنعتی

2.       اتاق تمیز مانند فن و هواکش، هواساز، هودهای لامینار، پرده هوا و دوش هوا برای آزمایشگاه ها ، صنایع داروسازی و بیمارستانی

3.       سیستم های آزمون صنعتی براساس استانداردهای بین المللی برای صنایع داخلی

آدرس سایت: http://zf.pakdamanco.com

پست الکترونیک: pakdaman.akhtar@gmail.com

آدرس شرکت: سمنان- میدان استاندارد- بلوار جوان- پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان- مرکز فناوری شهید دکتر شهریاری

تلفن: 33605023-023

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved