ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1057670
 بازدید امروز : 261
 کل بازدید : 3938040
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1407
اخبار > پذیرش بیست واحد فناور در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     پذیرش بیست واحد فناور در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، بیست واحد فناور با زمینه های فعالیت مکانیک، شیمی، دامپزشکی، کشاورزی، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، IT، تربیت بدنی، علوم انسانی و هنر، در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان پذیرش شدند.

دکتر امین نیکوبین مدیر مرکز رشد با اعلام این خبر گفت: مراحل ارزیابی و داوری تخصصی طرح ها، با حضور داوران تخصصی و نمایندگان واحدهای متقاضی در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی، بررسی گردید و با پذیرش آنها در مرکز رشد موافقت شد؛ واحدهای فناور پس از پذیرش در مرکز رشد، علاوه بر برخورداری از فضای فیزیکی و امکانات اداری مناسب، تحت فرایندهای توانمندسازی در حوزه های مالیات، ثبت برند، ثبت اختراع، دانش بنیان شدن، بازاریابی و تجاری سازی و ... قرار می گیرند و پس از رسیدن به مرحله رشدیافتگی، برای انبوه سازی محصول به پارک علم و فناوری معرفی می شوند.

دکتر نیکوبین در ادامه گفت: رسالت اصلی مرکز رشد، پرورش ایده های خلاقانه و حمایت از آنها از مرحله ایده تا مرحله تولید محصول و کسب درآمد پایدار برای واحدهای فناور و اشتغال زایی می باشد؛ و این مرکز آماده حمایت همه جانبه از ایده های فناورانه می باشد.
       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨ ساعت :١٠:٥٩     تعداد نمایش:189    کد خبر:٩٨٠


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved