ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1009663
 بازدید امروز : 3866
 کل بازدید : 3793516
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2344
اخبار > تقویت روحیه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه سمنان با بازدید از پارک علم و فناوری دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     تقویت روحیه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه سمنان با بازدید از پارک علم و فناوری دانشگاه

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه ، با پرسش: اگر ایده ای دارید و می خواهید بدونید چه حمایتی از ایده تان می شود؟، روز یکشنبه 15 اردیبشت ماه، بازدید دانشجویان از مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، اختراعات و محصولات دانشجویی، شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای موفق دانشجویان کارآفرین را برنامه ریزی نمود.

در این بازدید دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه با تعریف مرکز کارآفرینی، مرکز رشد و پارک علم و فناوری، وظایف آنها و چگونگی ارتباط‌دهی آنها بین صنعت و دانشگاه به طور عمومی و سپس با فعالیت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، واحدهای فناور مستقر در آن، شرکت‌های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک و نقش کلیدی شرکت‌های دانش بنیان در اقتصاد کشور آشنا شدند.

همچنین کارشناسان پارک علم و فناوری، به بیان مدل حمایتی پارک علم و فناوری از پرورش ایده تا راه اندازی کسب و کار برای دانشجویان پرداختند.

در پایان، از فضاهای کاری، کارگاهی و آزمایشگاهی تعدادی از شرکت های فناور بازدید نمودند و مدیران شرکت های فناور نیز از تجربیات موفق، شکست ها و موانع پیش روی فناوران و حمایت های پارک علم و فناوری صحبت هایی ارائه نمودند.

       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ ساعت :١٢:٢٥     تعداد نمایش:465    کد خبر:٩٢٥


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved