ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 865500
 بازدید امروز : 529
 کل بازدید : 3280200
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.1094
اخبار > موفقیت های کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه سمنان در مرکز کارآفرینی و نوآوری


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     موفقیت های کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه سمنان در مرکز کارآفرینی و نوآوری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، تلاش های دانشجویان دارای ایده های فناورانه با حمایت های مادی و معنوی مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان منجر به ساخت چندین محصول و ثبت اختراعات متعددی شد.

دکتر مهدی پروینی مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن تبریک به دانشجویان و کارآفرینان آینده دانشگاه سمنان گفت: مرکز کارآفرینی و نوآوری با هدف زمینه سازی تبدیل دانشجو به کارآفرین و ایجاد دانشگاه کارآفرین، از ایده های دانشجویان در قالب «کانون شکوفایی خلاقیت»، حمایت های مالی و معنوی نموده است و برخی از ایده ها با تلاش های ارزشمند دانشجویان، نتایج ارزشمندی از جمله ساخت محصول و ثبت اختراع داشتند که این موضوع می تواند مسیر روشنی را برای آینده آنها ایجاد کند.

گفتنی است، تاکنون از 57 ایده «کانون شکوفایی خلاقیت» حمایت صورت گرفته است که به 22 مورد ثبت اختراع و ساخت محصول منجر شده است. از این تعداد حدود 40 مورد مربوط به حمایت های مرکز کارآفرینی و نوآوری از دانشجویان دانشگاه سمنان و مابقی مربوط به حمایت از ایده های نوآورانه و فناورانه سایر دانشجویان دانشگاه های سمنان بوده است.


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧ ساعت :١٢:٤٢     تعداد نمایش:222    کد خبر:٨٩٣


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved