ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 800744
 بازدید امروز : 170
 کل بازدید : 3096366
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2344
اخبار > عرضه و معرفی محصولات شرکت های فناور پارک دانشگاه سمنان در نمایشگاه تخصصی همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     عرضه و معرفی محصولات شرکت های فناور پارک دانشگاه سمنان در نمایشگاه تخصصی همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، 12 شرکت فناور این پارک علم و فناوری، محصولات و فناوری های خود را در نمایشگاه تخصصی همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه که در حاشیه  بیست و ششمین همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران تشکیل شده بود، مورد توجه اساتید و دانشمندان برجسته داخلی و خارجی مکانیک قرار گرفت.

داود معروفی معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور پرقدرت شرکت های فناوری پارک علم و فناوری در این نمایشگاه، گفت: توسعه شرکت های فناور و حضور مؤثر این شرکت‌ها در بازارهای ملی و بین المللی از اهداف پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان است. تجاری سازی محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور از سیاست های اصلی ماست که حضور این شرکت ها در چنین نمایشگاه هایی علاوه بر افزایش تجارب شرکت ها می تواند بازارها و نیازهای سایر کشورها را شناسایی کند و این خود قدم بسیار مهمی در جهت رشد و ارتقاء شرکت های تحت پوشش پارک علم و فناوری است.

گفتنی است در این نمایشگاه شرکت های «پارس آزمای جامع کومش»، «حامی سیستم کومش»، «کیمیا نانو دانش»، «مهندسی پویا فناوران انرژی»، «مهندسین مشاور سیماب سمنان»، «پویان تجارت کومش»، «فن آوران الکترونیک آکوافرا»، «ساتبان»، «مهارت سمنان»، «نوین صنعت نپنی»، «سامفر» و «مهندسی پویان صنعت قومس» از پارک علم و فناوری دانشگاه در کنار شرکت های صنعتی بزرگ حضور داشتند و پذیرای بازدید کنندگان بودند.

 

 

 

 


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٧ ساعت :١٤:٠٧     تعداد نمایش:561    کد خبر:٨٤٢


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved