ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 800732
 بازدید امروز : 141
 کل بازدید : 3096337
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0.0938
اخبار > «براق کننده چرم با چربی حیوانی به جای مواد نفتی» ثبت اختراع شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     «براق کننده چرم با چربی حیوانی به جای مواد نفتی» ثبت اختراع شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، «براق کننده چرم با چربی حیوانی به جای مواد نفتی» توسط فناوران کانون شکوفایی خلاقیت و محققین دانشکده  مهندسی شیمی دانشگاه سمنان با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه ثبت اختراع شد.

داود معروفی مسئول مرکز مالکیت فکری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: «براق کننده چرم با چربی حیوانی به جای مواد نفتی» توسط آقایان محمد همتیان از فناوران کانون شکوفایی خلاقیت، یاسر صفائی قهرمانلو، دکتر فرامرز هرمزی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در اداره کل ثبت اختراعات کشور به شماره 94070 به ثبت رسید.

گفتنی است، آقای محمد همتیان از واحدهای فناور پارک علم و فناوری دانشگاه در مقطع کانون شکوفایی خلاقیت می باشد که با ایده محوری براق کننده طبیعی برای انواع چرم و کفش فعالیت دارد، و این ثبت اختراع حاصل تلاش ها و تحقیقات تیمی ایشان بر روی ایده خود می باشد.

آقای همتیان در توضیح این اختراع گفت: همانطور که از نام اختراع مشخص است، براق کننده چرم با چربی حیوانی به منظور بهبود چرم و براقیت کفش، کیف، مبلمان و انواع چرم به کار می رود و سعی شد ترکیباتی ارائه شوند که جایگزین نفت و مشتقات آن در واکس های موجود در بازار، شود.  


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ ساعت :١٠:٣٧     تعداد نمایش:364    کد خبر:٨٣٨


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved