ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 810708
 بازدید امروز : 511
 کل بازدید : 3123125
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.1094
اخبار > بازدید معاون دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     بازدید معاون دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، 25 بهمن ماه 1396 دکتر سالکی معاون دفتر برنامه ریزی امور فناوری با هدف ارزیابی مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان از این مجموعه بازدید نمود.

در ابتدای بازدید دکتر محمدصادق ولی پور، مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان به معرفی شرکت های دانش بنیان مستقر در مجموعه و امکانات مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان پرداخت و سپس دكتر سیف اله سعدالدین رئيس پارك علم و فناوري دانشگاه، گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته پارك علم و فناوری دانشگاه و همچنين نحوه پيشرفت واحدهاي فناور مركز رشد فناوری را ارائه نمود.

در ادامه آقای دکتر سالکی و همراهان از بخشهاي مختلف مرکز رشد فناوری دانشگاه و از تعدادي واحدهاي فناور برگزيده مركز رشد فناوری بازديد بعمل آوردند و ضمن گفتگو با فناوران،  با مراحل طراحي و ساخت محصولات دانش بنيان واحدهای فناور آشنا شدند و از نزدیک در جريان فعاليتهاي فناورانه شركت هاي دانش بنیان و مشكلات آنها قرار گرفتند.

در پایان معاون محترم مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری، در نشستی که پس از برگزاری این بازدید برگزار گردید، ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای صورت گرفته در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان، برخی از ایده ها و دستاوردهای واحدهای فناور را قابل قیاس با محصولات سطح یک کشور دانستند.

 


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦ ساعت :٠٩:١١     تعداد نمایش:502    کد خبر:٨١٧


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved