ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 810707
 بازدید امروز : 510
 کل بازدید : 3123124
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.0938
اخبار > لذت چای عصرانه با حضور مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     لذت چای عصرانه با حضور مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، چهارمین دورهمی واحدهای فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، سه شنبه 19 دی ماه در محل کانون علوم نوین برگزار گردید.

دکتر رضا کی پور معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این دورهمی با حضور مدیران پارک علم و فناوری، نمایندگان واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری و دعوت از فعالان عرصه صنعت و مسئولین دستگاه های اجرایی استان سمنان تشکیل شد و حاضرین به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در محیطی دوستانه و صمیمی پرداختند.

در ابتدای برنامه دکتر سیف اله سعدالدین رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ضمن خیر مقدم به حاضرین، سخنان کوتاهی در مورد اهمیت تحقیق و توسعه و استقرار واحدهای تحقیق و توسعه در پارک علم و فناوری و تعامل شرکت های مستقر در پارک و واحدهای تحقیق و توسعه صنایع، همچنین ماهیت مجوزهای صادره از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت از جمله خدمات فنی و مهندسی و مراکز پژوهش صنعتی و معدنی صحبت نمودند.

سپس آقای مهندس مهدی میرکو، مسئول اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، در مورد جواز تأسیس و پروانه واحدهای خدمات فنی و مهندسی و مراکز پژوهش صنعتی و معدنی و گواهی و پروانه تحقیق و توسعه و چگونگی فرآیندهای سازمانی اخذ این مجوزها، مطالب مبسوطی بیان نمودند.

در پایان این جلسه، حاضرین ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات آموزشی کانون علوم نوین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در گروه های کوچک چند نفره به بحث و تبادل نظر پرداخته و با فعالیت­ها و نقاط ضعف و قوت شرکت­های مستقر در پارک بیشتر آشنا شدند.

 

 

 


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ ساعت :٠٨:٤٣     تعداد نمایش:446    کد خبر:٨١٠


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved