ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 746265
 بازدید امروز : 361
 کل بازدید : 2953278
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.0938
اخبار > پذیرش 13 واحد فناور در 6 ماه نخست سال جاری در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     پذیرش 13 واحد فناور در 6 ماه نخست سال جاری در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان، در شش ماه نخست سال جاری، 13 واحد فناور پس از دفاع از ایده محوری خود توانستند در مرکز رشد پذیرش شده و فعالیت نمایند.

دکتر محمد صادق ولی پور، مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان، با اعلام این خبر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در شش ماه نخست، 13 واحد فناور موفق شدند در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی مرکز رشد فناوری دانشگاه پس از دفاع از ایده محوری خود در این مرکز پذیرش شده و فعالیت نمایند. از این تعداد، 10 واحد فناور در دوره پیش رشد، 2 واحد فناور در دوره رشد، ا واحد فناور در کانون شکوفایی و خلاقیت پذیرش شدند. همچنین علاوه بر آن ، تعداد 4 واحد فناور توانستند از دوره پیش رشد به دوره رشد ارتقا یابند و فعالیت خود را در مرکز رشد فناوری در دوره رشد ادامه دهند. واحدهای فناور پذیرفته شده در حوزه های مختلف برق و الکترونیک، مکانیک، شیمی، علوم انسانی، مهندسی مواد و IT فعالیت می نمایند.

دکتر ولی پور، ضمن عرض تبریک به فناوران جدید مرکز رشد افزود: حمایت از ایده هایی که قابلیت تجاری سازی دارند، نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در استان سمنان خواهد داشت و وجود مراکز رشد و نهادهای دانشگاهی، از جمله مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه سمنان، متضمن توسعه همه جانبه و پایدار استان و کشور می باشد.

وی در ادامه گفت: حمایت های مادی و معنوی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، در مقاطع مختلف شامل کانون شکوفائی و خلاقیت، پیش رشد و رشد را حرکتی سازنده در تحقق اهداف و آرمانهای اقتصاد مقاومتی و خدمتی دیگر در دانشگاه سمنان در راستای تعالی ایران اسلامی ترسیم کرد.

دکتر ولی پور در ادامه افزود: دانشجویان، فارغ التحصیلان و افراد دارای ایده می توانند جهت پذیرش، حمایت از طرح های خلاقانه و ایده های نوآورانه و تجاری سازی ایده های خود به مرکز رشد فناوری دانشگاه مراجعه و یا با شماره تلفن 33337172- 023 تماس حاصل نمایند.


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦ ساعت :١٤:٤٠     تعداد نمایش:313    کد خبر:٧٧٢


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved