ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1142991
 بازدید امروز : 1306
 کل بازدید : 4181205
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1731
اخبار > رویداد استارتاپی کارآفرین شو برگزار شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     رویداد استارتاپی کارآفرین شو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، رویداد استارتاپی کارآفرین شو با همکاری کمیته امداد استان سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از 22 شهریور ماه آغاز و در 28 مهر ماه خاتمه یافت.

دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این رویداد در پی تفاهم نامه با کمیته امداد استان سمنان و با هدف ترویج فرهنگ کسب و کار دانش بنیان و توسعه ظرفیت های اشتغال زایی برگزار گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان نیز با اشاره به اینکه برخی از فرزندان خانواده های تحت حمایت، از افراد نخبه و با استعداد و فعال در حوزه‌های مشاغل دانش‌بنیان و فناورانه هستند، گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد یکی از رسالت‌های اصلی و مهم این نهاد است؛ بر همین اساس کمیته امداد با رویکرد ایجاد و توسعه فرصت‌های شغلی جدید، پایدار و درآمدزا در حوزه مشاغل نوین و دانش‌بنیان برای جامعه هدف خود، برگزاری این رویداد را در برنامه خود قرار داد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان افزود: تعهد استان سمنان در این رویداد ارسال ۸۰ ایده به دبیرخانه بود، اما با استقبالی که از رویداد شد، بیش از ۱۲۰ طرح ارسال گردید.

دکتر حقیقی اصل در ادامه گفت: داوری، ارزیابی و راهبری طرح های ارسال شده برای این رویداد توسط پارک علم و فناوری انجام می گردد و طرح های منتخب مورد پذیرش پارک علم و فناوری قرار خواهند گرفت و از حمایت های مادی و معنوی این پارک بهره مند خواهند شد.


       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ ساعت :٠٨:٣٤     تعداد نمایش:100    کد خبر:١٠٦٨


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved