ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1124812
 بازدید امروز : 1135
 کل بازدید : 4131909
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1401
اخبار > دورهمی واحدهای فناور برگزار گردید.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     دورهمی واحدهای فناور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز دوشنبه 14 مهر ماه، دورهمی فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در فضایی دوستانه با حضور مدیران و پرسنل شرکت ها و واحدهای فناور و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و در فضای سبز مرکز فناوری شهید دکتر شهریاری برگزار گردید.

دکتر امین نیکوبین مدیر مرکز رشد، ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از برگزاری دورهمی در راستای افزایش تعاملات و نیز آشنایی بیشتر شرکت ها و واحدهای فناور، به بیان نکات ضروری و حائز اهمیت برای شرکت ها و واحد های فناور درخصوص فرآیندهای موجود در پارک علم و فناوری پرداخت.

در این برنامه دکتر حمیدرضا محمدیان معاون فناوری پارک علم و فناوری، ضمن معرفی خود به فناوران، گفت: تا حد امکان برای شناسایی مشکلات واحدهای فناور بیش از پیش قدم برداشته تا موانع را احصا و برای حل آن اقدام نماید. همچنین ایشان از پیشنهادات و ارائه راهکارهای مناسب فناوران برای طِی مسیر فناوری استقبال نمودند.

در ادامه دکتر علی حقیقی اصل، رئیس پارک علم و فناوری، به اقدامات مهم صورت گرفته برای فناوران اشاره نمود و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، اوضاع اقتصادی امسال بسیار متفاوتتر از سالهای قبل بوده است؛ انتظار می رود فناوران از قاعده مستثنی باشند و کرونا را یک فرصت بدانند و با بهره مندی از برنامه های حمایتی پارک علم و فناوری برای توسعه و ارتقاء فعالیت های خود بهره کافی و وافی ببرند.

سپس چندین واحد فناور به بیان تجربیات و مشکلات خود پرداختند و انتقال تجربیات ارزشمندی بین فناوران، مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری صورت گرفت.

دورهمی واحدهای فناور با اهدا کتاب به فناوران به پایان رسید.       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ ساعت :١١:٠٥     تعداد نمایش:105    کد خبر:١٠٦١


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved