ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1099911
 بازدید امروز : 2310
 کل بازدید : 4057578
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.1563
اخبار > مراسم تودیع و معارفه معاون فناوری پارک علم و فناوری برگزار شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     مراسم تودیع و معارفه معاون فناوری پارک علم و فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز سه شنبه 18 شهریور ماه، مراسم توديع دکتر رضا کی پور معاون سابق و معارفه دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی معاون جديد فناوری پارک علم و فناوری با حضور دکتر نصیری رئیس دانشگاه، مسئولین و کارکنان پارک علم و فناوری و تعدادی از فناوران در محل سالن شهید پازوکی برگزار شد. 

در این مراسم، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری ضمن قدرداني از زحمات معاون سابق فناوری و خير مقدم به معاون جديد، بر اهمیت نقش پارک علم و فناوری اشاره کرد و گفت: این مجموعه در اثر تلاش جمعيِ همه مدیران و كاركنان شکل گرفته و توسعه یافته است.

سپس دکتر رضا کی پور، ضمن تقدیر از تک‌تک مدیران سابق و فعلی و کارشناسان و کارکنان این مجموعه، براي دكتر محمدیان ابراز امیدواری کرد تا در مسیر تحقق اهداف پارک گام‌های موثرتری بردارند.

در ادامه جلسه دکتر محمدیان، ضمن تشکر از ریاست دانشگاه به خاطر حسن نظر و محول کردن این وظیفه به وی، تشکر و ابراز امیدواری کرد بتواند در راه ارتقای پارک علم و فناوری و دانشگاه گامهای مثبتی بردارد.

در پایان دکتر نصیری، رئیس دانشگاه سمنان گفت: این دانشگاه در حال رشد است و تغییرات مدیریتی می تواند موجب تحولات سازنده و موثر گردد و با حضور نیروهای باتجربه می توان آينده خوبی را برای دانشگاه و پارک علم و فناوری پيش بينی کرد.       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    سه شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٩ ساعت :١٢:١٣     تعداد نمایش:81    کد خبر:١٠٤٦


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved